Nauji sąskaitų apmokėjimo būdai

Paskelbta: 2024-06-28 Atnaujinta: 2024-07-01

UAB „Skuodo šiluma“ jau nuo šių metų kovo mėnesio teikia „Pay-Link“ paslaugą. Ji leidžia klientams ne tik patogiau, bet ir greičiau atsiskaityti už suteiktas paslaugas. Kokia tai paslauga ir kaip ji veikia?

Sąskaita dabar atkeliauja el. paštu, o ją gavę klientai už paslaugas gali apmokėti paspaudę nuorodą esančią el. laiške. Tai padarius lieka dar keletas paspaudimų ir sąskaita apmokėta. Tačiau mes siūlome ir kitus variantus. Atsispausdinus atsiųsta sąskaitą ir nunešus į bet kokio prekybos centro ar „Perlas“ kasą atsiskaityti už suteiktas paslaugas galima jose. Taip pat tai galima atlikti ir prisijungus prie UAB „Skuodo šiluma“ savitarnos.

Neretai klientai išsigąsta ar abejoja gautais pranešimais el. paštu ar SMS žinute, tačiau mes galime patikinti, jog UAB „Skuodo šiluma“ galite pasitikėti ir saugiai ir patogiai apmokėti sąskaitas savo išmaniuoju įrenginiu.

Dažnu atveju nutinka taip, jog klientai nebesusigaudo, kai gauna sąskaitas el. laišku iš UAB „Skuodo šiluma“ ir tuo pačiu gauna SMS pranešimą dėl paruoštos sąskaitos už paslaugas. Norime nuraminti, jog tai nėra priminimas dėl skolos ar negauto apmokėjimo. Jei už paslaugas sumokėjote aukščiau paminėtais būdais, galite nereguoti į šį pranešimą. Tai, UAB „Skuodo šiluma“ atlieka dėl galimybės atlikti mokėjimus tiems klientams, kurie nespėjo ar neturi galimybės apmokėti aukščiau paminėtais būdais.

UAB „Skuodo šiluma“ stengiasi dėl klientų patogumo ir tam pritaiko naujus sprendimus, kurie leis išpildyti siekį tapti viena iš šiuolaikiškiausių bendrovių Skuode.